دکتر میثم شکری ساز کیست؟

دکتر میثم شکری ‌ساز ، یکی از موفق‌ترین کارآفرینان جوان ایرانی به‌ شمار می‌رود. او توانسته است با بهره‌گیری از دانش، مهارت و خلاقیت خود، بزرگترین مجموعه در حوزه مدیریت کسب ‌و کار را راه‌اندازی نماید. در حال حاضر میثم شکری ساز مدیر عامل هلدینگ پارس پندار نهاد است. این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه های آموزشی در زمینه پژوهش و مشاوره کسب و کار به ‌شمار می‌رود. دکتر شکری ساز را می توان به عنوان بهترین الگو برای آن دسته از جوانانی نام برد که به‌دنبال راه‌اندازی و توسعه کسب ‌و کارهای نوپای خود هستند.

میثم شکری ساز، یکی از برجسته ‌ترین چهره‌های موفق ایرانی در حوزه کارآفرینی و کسب و کار به شمار می رود. او با بیش از ۳۰ عنوان کتاب تالیف و ترجمه شده و برگزاری سمینارهای متعدد، تجربیات ارزشمند خود را در اختیار جوانان قرار می‌دهد. دکتر شکری ساز به عنوان مشاور برجسته در حوزه‌های مدیریت، بازاریابی و منابع انسانی، طی سالیان گذشته توانسته است موفقیت های متعددی را از آن خود نماید. وی را می توان بهترین الگو برای جوانانی دانست که به دنبال آغاز مسیر کارآفرینی و راه‌اندازی کسب ‌و کار خود هستند. مسیری که میثم شکری ساز طی کرده‌ است، می‌تواند راهنمای خوبی برای جوانان جهت دستیابی به موفقیت باشد.

مروری بر زندگی دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز در دوران جنگ تحمیلی عراق و ایران به دنیا آمد. پدرش در جنگ تحمیلی، جانانه از وطن دفاع کرد. این رفتار پدر در روحیات پسر بسیار تاثیر گذاشت. دکتر شکری ساز تا پایان دوران نوجوانی در بوشهر زندگی می کرد. پس از اتمام تحصیلات ابتدایی و متوسطه تصمیم گرفت که به تهران مهاجرت کند. ایشان دارای مدرک دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشد مدیریت و مهندسی صنایع از دانشگاه‌های امیر کبیر و اشتاین بایس آلمان هستند.

دکتر میثم شکری ساز با تکیه بر دانش، نبوغ و خلاقیت خود توانست در مسیر کارآفرینی و کسب کار قدم بردارد. ایشان تجربیات ارزشمند خود را در اختیار علاقه مندان به این حوزه ها قرار می دهند. دکتر شکری ساز، بهترین الگوی موفق ایرانی برای افرادی است که می‌خواهند جهت راه اندازی کسب و کار منحصر به فرد خود اقدام نمایند.

سوابق میثم شکری ساز

سوابق کاری دکتر شکری ساز

میثم شکری ساز از همان دوران دانشجویی علاقه مفرطی به راه اندازی کسب ‌و کار خود داشت. پس از اتمام تحصیلات عالی در رشته مدیریت به جهان بیزینس قدم گذاشت. اولین تجربه او در زمینه کارآفرینی با راه‌اندازی موسسه‌ای آموزشی در سال ۱۳۸۷ بود که اکنون نیز با شعب متعددی در سراسر کشور فعالیت می‌کند. این موسسه آموزشی تحت عنوان هولدینگ پارس پندار نهاد شناخته می‌ شود. آقای شکری ساز با استفاده از تجارب تحصیلی و عملی خود توانسته است به ‌عنوان یک کارآفرین موفق در کشور شناخته شود.

هولدینگ پارس پندار نهاد به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزشی کشور، توانست در دوران کرونا با ارائه آموزش‌های نوین و متنوع، نه تنها مانع بیکاری شود بلکه با ایجاد شغل‌های جدید، فرصت های بی نظیری را در اختیار جوانان جویای نام قرار دهد. با تاسیس شعب جدید این مجموعه در تهران، اصفهان و تبریز امکان پاسخگویی به نیازهای آموزشی کل جامعه در رابطه با مدیریت کسب و کار تسهیل شده است. قرار است شعب دیگری نیز در رابطه با این مجموعه در سایر شهرها راه ‌اندازی شود. با وجود این مجموعه ارزشمند آموزشی دیگر نباید نگران معضل بیکاری در کشور بود. زیرا این هلدینگ به تنهایی می تواند جهت رفع نیازهای کاری افراد در رابطه با پیدا کردن شغل و سایر موارد راهگشا باشد.  

کتاب های تالیفی و ترجمه ای دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز به دلیل دانش و تخصص بالای خود در زمینه مدیریت کسب و کار به تالیف و ترجمه کتاب های ارزشمندی اقدام کرده است. مطالعه این دست از کتاب ها به افرادی که علاقه‌مند به راه اندازی کسب و کار خود هستند، به شدت توصیه می شود. دکتر شکری ساز با ترجمه آثار معتبر از نویسندگان خارجی توانسته است بخشی از اطلاعات مفید دانش غربی در رابطه با مدیریت کسب و کار را به زبان فارسی در دسترس عموم قرار دهد. از جمله کتاب های ترجمه شده دکتر شکری ساز در این رابطه عبارتند از:

  • فراتر از استراتژی (نقش مدیران در پیاده ‌سازی موفقیت‌آمیز استراتژی) از اسپکیو لند، رابین
  • تویی که ذهن برنده‌ای از کریس روی کرافت ویویس
  • رازهای بازاریابی قدرتمند از پیتر ارس و جورج ترک
  • آسایش در آرامش از آلن و باربارا پیز
  • بازاریابی گوریلی از تونی اندرسون
  • استوار از آنتونی رابینز
موفقیت های دکتر شکری ساز

در رابطه با رزومه دکتر شکری ساز بیشتر بدانید

میثم شکری ساز، یک کارآفرین موفق با سوابق آکادمیک و علمی قابل توجه در زمینه مدیریت کسب ‌و کار است. او در طول سالیان متمادی با انجام پژوهش‌های مختلف توانسته است دانش بسیاری را در خصوص موانع کارآفرینی، یادگیری الکترونیک، همکاری صنعت و دانشگاه و… در اختیار دیگران قرار دهد. نتایج تمام پژوهش‌ها توسط ایشان در کنفرانس ‌های علمی معتبر مطرح شده است. ایشان همچنین در پروژه‌ های مختلفی با سازمان‌ها و شرکت‌ها همکاری داشته اند. دلیل این همکاری را می توان گسترش دانش مدیریت در حوزه های مختلف کسب و کار دانست. از دکتر شکری ساز به عنوان یک کارآفرین موفق و باتجربه در حوزه های مختلف مدیریت کسب ‌و کار یاد می شود.

مروری خلاصه بر سوابق کاری و اجرایی دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز، کارآفرین و مدیر موفق ایرانی است که مسئولیت‌های اجرایی و مدیریتی مهمی را برعهده داشته است. او تا کنون مدیریت گروه آموزشی پارس پندار و مرکز توسعه آموزش مجازی پارس را برعهده داشته است. ناگفته نماند که ایشان مدیرعامل موسسه بین‌المللی حقوقی دادگران نیز هستند. دکتر شکری ساز در حوزه‌ های مختلف کارآفرینی و توسعه کسب ‌و کار نیز فعالیت داشته است. وی با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود توانست در سن ۲۲ سالگی جهت راه اندازی هلدینگ بزرگ پارس پندار نهاد در کشور اقدام نماید. از جمله دیگر فعالیت‌های دکتر شکری ساز می‌توان به سخنرانی‌های متعدد ایشان در زمینه‌های مختلف از جمله کارآفرینی، مدیریت، بازاریابی و روانشناسی اشاره کرد.

سخن پایانی

میثم شکری ساز با تکیه بر دانش، مهارت و تجربه گسترده خود توانسته است مسیر کارآفرینی را با موفقیت طی کند. او در زمینه مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش به عنوان یکی از برجسته‌ترین چهره‌ها در کشور شناخته می‌شود. دکتر شکری ساز، دانش مدیریتی خود را در سازمان‌های مختلف پیاده سازی کرده است. ایشان همچنین با تدریس در دوره‌های آموزش عالی و برگزاری سمینارهای کارآفرینی، تلاش می‌کنند تا دانش و تجربیات خود را به نسل جدید منتقل کنند. اگر می خواهید در حوزه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار به موفقیت دست یابید و در مسیری که قدم برداشته اید، تازه کار هستید حتما از تجربیات ارزشمند دکتر شکری ساز استفاده نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.