• mba در ایتالیا یک مدرک پیشرفته برای دانشجویانی است که می خواهند مسیر خود را در دنیای تجارت ایجاد کنند. ایتالیا که به طور رسمی به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته می شود، در جنوب اروپا قرار دارد. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه های جهان در ایتالیا واقع شده اند، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس در سال ۱۰۸۸). همچنین این کشور خانه برخی از معتبرترین کالج های تجاری در اروپا است. این مؤسسات از طریق اساتید کلاس جهانی، برنامه ‌های درسی پیشرفته و ارتباطات گسترده با صنعت، دانش و مهارت ‌هایی را در اختیار کارآفرینان مشتاق و متخصصان تجاری قرار می‌ دهند تا در بازار رقابتی جهانی امروز موفق شوند.

  چرا باید در رشته mba در ایتالیا تحصیل کنم؟

  اخذ مدرک mba در ایتالیا به معنای تحصیل در یکی از قدیمی ترین سنت های آموزش عالی جهان است. دانشگاه های ایتالیا قرن هاست که وجود داشته اند: دانشگاه بولونیا قدیمی ترین دانشگاه در جهان غرب است. چند دلیل برای اینکه در ایتالیا تحصیل کنید:
  هزینه تحصیل در رشته mba در ایتالیا بسیار مقرون به صرفه است.
  کیفیت آموزش در ایتالیا بسیار بالا بوده و مدرک دانشگاهی آن نیز بسیار با ارزش است.
  برخی از کالج های این کشور محل اقامت در خانه (یک اتاق برای هر نفر) ارائه می دهند. هزینه های اقامت معمولاً از ۳۰۰ یورو در ماه متغیر است.

  رشته مدیریت در ایتالیا

  کالج های ایتالیا برای تحصیل در رشته مدیریت

  بهترین دانشگاه های ایتالیا برای مدیریت

  کالج های رشته مدیریت در ایتالیا به دلیل تعهد به پرورش نوآوری و پرورش کارآفرینی شناخته شده اند. کالج بازرگانی میلان ایتالیا، دانشگاه پلی تکنیک میلان، کالج بازرگانی بولونیا، دانشگاه لوئیس و دانشکده اقتصاد قلب مقدس دانشگاه کاتولیک، بهترین ها را در رشته mba در ایتالیا از نظر زیبایی شناسی نشان می دهند. این موسسات دانش، مهارت ها و ارتباطات مورد نیاز برای پیشرفت در دنیای کسب و کار پویا و همیشه در حال تحول را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. چه رویای راه اندازی کسب و کار خود را داشته باشید و چه از نردبان شرکتی بالا بروید، بهترین دانشگاه های ایتالیا برای مدیریت شما را در مسیر موفقیت قرار می دهند.

  ۱. کالج بازرگانی در میلان

  در صدر لیست بهترین دانشگاه های ایتالیا برای مدیریت کالج مدیریت کسب و کار میلان، ایتالیا و دانشگاه پلی تکنیک میلان قرار دارد. این موسسه معتبر که به دلیل تمرکز بر نوآوری و کارآفرینی شناخته شده است، طیف گسترده ای از برنامه های طراحی شده برای تقویت هوش تجاری و پرورش ویژگی های رهبری را ارائه می دهد. دانشجویان این کالج با تمرکز قوی بر یادگیری عملی، از طریق کارآموزی و پروژه‌ هایی با شرکت‌ های پیشرو، تجربه های واقعی در رشته mba در ایتالیا کسب می‌ کنند. کالج بازرگانی دانشگاه پلی تکنیک میلان گواهی بر روح پویای شهر است، جایی که خلاقیت و تجارت با هم تلاقی می شوند.

  ۲. دانشگاه پلی تکنیک میلان

  این دانشگاه با برنامه درسی جامعی که دارد جنبه های مختلف مدیریت کسب و کار، مالی، بازاریابی و کارآفرینی را پوشش می دهد. دانشگاه پلی تکنیک میلان دانش نظری را با کاربردهای عملی ترکیب می کند. این دانشگاه فارغ التحصیلان را با مهارت هایی برای رویارویی با چالش های تجاری پیچیده مجهز می کند.

  ۳. کالج بازرگانی بولونیا

  کالج مدیریت کسب و کار بولونیا واقع در شهر تاریخی بولونیا است. این کالج یک محیط آموزشی استثنایی را فراهم می کند که در آن سنت با نوآوری روبرو می شود. این دانشگاه با داشتن شبکه ای قوی از متخصصان، فضایی مشارکتی را برای تحصیل در رشته mba در ایتالیا تقویت می کند. این فضا موجب می شود تا خلاقیت و تفکر انتقادی تشویق شود. کالج بازرگانی بولونیا از طریق طیف متنوع رشته های ارائه شده ، از جمله MBA، دانشجویان را برای نقش ‌های رهبری در عرصه‌ های تجاری ملی و بین ‌المللی آماده می‌ کند.

  ۴. دانشکده بازرگانی لوئیس در دانشگاه لوئیس

  دانشکده بازرگانی لوئیس با تعهد خود به ارائه آموزش جامع تجاری متمایز است. این موسسه بر یادگیری تجربی تمرکز دارد و دانشجویان را تشویق می کند تا نظریه های کلاس درس را در دنیای واقعی اعمال کنند. تمرکز کالج بر رهبری اخلاقی و مسئولیت اجتماعی است که دانشجویان را با پایه ‌ای قوی در اخلاق کسب ‌و کار، قادر می ‌سازد تا تصمیمات اخلاقی بگیرند که بر سازمان ‌ها و جامعه ‌شان تأثیر مثبت بگذارد.

  ۵. دانشکده اقتصاد، دانشگاه کاتولیک قلب مقدس

  لیست بهترین دانشگاه های ایتالیا برای مدیریت توسط دانشکده اقتصاد دانشگاه کاتولیک قلب مقدس، واقع در شهر پر جنب و جوش میلان تکمیل می شود. این کالج طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و دانش نظری را با کاربرد عملی ترکیب می کند. پیوندهای قوی این دانشگاه با جامعه تجاری، فرصت ‌های بسیاری را برای دانشجویان فراهم می‌ کند تا پس از فارغ التحصیلی از رشته مدیریت بازرگانی در ایتالیا شغل مناسب خود را پیدا کنند.

  بهترین دانشگاه های ایتالیا برای مدیریت

  تحصیل در رشته مدیریت

  مشاغل رشته mba در ایتالیا چیست؟

  ایتالیا فرصت‌ های فوق‌ العاده ‌ای برای آموزش و کار پس از فارغ التحصیلی در بسیاری از شرکت ‌ها و بخش ‌های مختلف مانند پزشکی، تجاری و یا بسیاری دیگر برای دانشجویان فراهم می ‌کند. به این معنی که زمینه ‌های کاری متنوعی در اختیار دانشجویان این تخصص قرار می گیرد. برخی از شغل های رشته mba در ایتالیا عبارتند از:

  • پس از اخذ مدرک رشته مدیریت در ایتالیا می توانید به عنوان یک مسئول مالی در هر شرکت محلی یا بین المللی کار کنید و تمام فعالیت ها و سوابق مالی را مدیریت کنید.

  • پس از اینکه از رشته مدیریت در ایتالیا فارغ التحصیل شدید فرصت کار در زمینه منابع انسانی را بدست خواهید آورد.

  • بعد از اخذ مدرک رشته مدیریت در ایتالیا به عنوان مدیر اداری یا مدیر تولید در بسیاری از بخش ها می توانید کار کنید.

  مدیر فروش یکی از مشاغل عالی است که در انتظار یک دانشجوی mba در ایتالیا است. شغل این فرد حول محور توجه به قیمت گذاری، حاشیه سود، تجزیه و تحلیل داده های فروش، توسعه برنامه های فروش و همچنین ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا است.

  سیستم آموزشی دانشگاهی در ایتالیا چگونه است؟

  سال تحصیلی در رشته مدیریت در ایتالیا شامل دو ترم در فصل تابستان و زمستان می باشد. در طول تعطیلات می توانید شغل آموزشی پیدا کنید و یا حتی برای لذت بردن از تعطیلات خود به مسافرت بروید. از آنجا که اکثر دانشگاه های ایتالیا برنامه های تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند اگر دانشجوی بین المللی هستید و می خواهید در ایتالیا تحصیل کنید باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. علاوه بر این که دانشجویان بین المللی می توانند هر مسیری را که دوست دارند انتخاب کنند. کالج های آنجا طیف گسترده ای از تخصص ها را ارائه می دهند.

  این مطلب ادامه دارد … .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای